Yaşam

Yasak Elma’da podyumda intikam! Selim, Kumru’nun yalanını halka ifşa etti

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu ve Şebnem Dönmez’in paylaştığı Yasak Elma dizisi dün akşam 164 bölümle seyirci karşısına çıktı. Bir kaza sonucu tanıştığı doktor Selim’e kendisini “Ezgi” olarak tanıtan ve maddi durumunun kötü olduğunu söyleyen Kumru’nun oyunu ortaya çıktı.

HERKESİN İÇİNDE İNTİKAM

Kumru’nun kendisini kandırdığını öğrenen Selim, gerçeği söylemesi için fırsat vermiş ama istediğini elde edememiştir. Kumru’ya ders vermek isteyen Selim, Ender’in daveti üzerine sahneye çıktı ve herkesin gözü önünde intikam aldı. Sahnede yüzüğü çıkaran Selim, “Ben buraya bir duyuru yapmaya geldim. Hepinizin huzurunda sevgili Ezgi’me evlenme teklif ediyorum. Tabii adı Ezgi ise.

Aylarca beni yalanlarla kandıran, kendini başkasıyla tanıştıran ve bir daha kimseye güvenmemeyi öğreten sevgili Kumru Yıldırım’a çok teşekkür ederim. Tebrikler, harika bir performanstı.”

KÜRSİ’DEN İNTİKAM ALINMADAN ÖNCE

Ekranda en uzun soluklu dizilerden biri olan Yasak Elma daha önce böyle bir intikam sahnesi yaşamıştı. Bir partide sahne alan Yıldız, aldatan eşi Çağatay ve en yakın arkadaşı Kumru’dan herkesin intikamını aldı.

altinordu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu