Yaşam

Kızılcık Şerbeti 17. Bölüm İzle Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti dün akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çekici konusu ve oyuncu kadrosuyla herkesin dikkatini çekmeyi başaran dizi her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük bir ilgiyle izlendi. Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Kızılcık Şerbeti 17. bölüm izleme ekranı.

Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünde; İmam’ın Nursema ile ailesinin zoruyla evlenmesi Umut’u derinden etkilemiştir. Umut’u sakinleştirmek Alev’e kalsa da Abdullah’ın buna onay vermesi onun elini kolunu bağlamıştır.

Fatih’in Nursema’daki imam nikahını normal kabul etmesi, Doğa ve Fatih tarafında gerilim yaratır. Evde bu konuda sesini yükselten ve Nursema’yı destekleyen tek kişi doğadır.

Tabiat bununla da kalmayıp imam nikahını iptal etmek için harekete geçer. Abdullah’ın evinde büyük olaylar arka arkaya yaşanırken, gelen sevindirici haber konutu sevindirir.

Nilay yıllardır hayalini kurduğu ana kavuşur. Hamile olduğunu öğrenir. Kıvılcım ve Ömer’in birlikte olduğunu öğrenen Kayhan’ın tepkisi Ömer tarafından hızla engellenir.

Nursema’nın düğününü iptal etmesi için Doğa’ya güvenen Alev, hiç ummadığı bir anda Abdullah’la bu konuda yüzleşir ve olay çok farklı bir boyuta taşınır.

Kızılcık Şerbeti bölüm 17 görüntüleme ekranı

Kızılcık Şerbeti SON BÖLÜMÜ İZLEYİN

ayranci-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu