Yaşam

Eski kız arkadaşının kurşunuyla ağır yaralanan Happy Rock, ‘Kürt Barbie’ olarak Barbie hareketine katıldı.

Bir dönem Fox TV’de yayınlanan ‘Sesi Çok Güzel’ ses yarışmasıyla tanınan isimlerden biri de Mutlu Kaya oldu. Sesiyle herkesi büyüleyen Kaya, eski kız arkadaşının tabancasından çıkan kurşunla ağır yaralandı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Mutlu Kaya, ‘Kürt Barbie’ paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

2015 yılında Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan “Sesi Çok Güzel” programı ile tanıdığımız Memnun Kaya, tatlılığı ve sesiyle herkesin beğenisini kazandı.

Söylediği müzikle izleyenleri büyüleyen Kaya, o dönemde yarışmada diğer isimlerin önüne geçmeyi başardı.

Ancak yarışmadan kısa bir süre sonra Neşeli Kaya ile ilgili hatırlayacağınız üzere üzücü bir haber aldık.

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde 2015 yılı Mayıs ayında evinde silahlı saldırıya uğrayan Memnun Kaya’nın ağır yaralandığı haberi hepimizi üzdü.

Güzel ırkın hayallerle dolu hayatı ne yazık ki sevgilisinin kurşunuyla kabusa döndü.

Bu korkunç olay karşısında yaşam savaşından bir an olsun vazgeçmeyen Kaya, artık vücudunun büyük bir bölümünü kullanmakta zorlanmaktadır. Oldukça alçak sesle konuşan hoş yarışmacı hayattan bir an olsun kopmadı.

Güzel yarışmacının canına kıyan eski sevgilisi Veysi Ercan’ın sadece 9 yıl hapis cezasına çarptırılması yüreklerimizi bir kez daha kırdı.

“Yürümeyi severdim, ayaklarımı aldı. Şarkı söylüyordum ve sesimi aldı. Ellerimle ve saçlarımla oynamayı seviyorum. Taramayı severdim. Ellerimi tuttu.” Sözleri boğazımızı düğümledi.

Sosyal medyanın en aktif isimlerinden biri olan Mutlu Kaya, birçokları gibi Barbie hareketine katılan isimlerden biriydi.

Son halini sosyal medyada paylaşan Mutlu Kaya, ‘Ben Kürt Barbie’yim’ notunu ekledi.

Mutlu Kaya’nın ‘Kürt Barbie’ paylaşımına da bu şekilde ekleyelim.

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gelelim yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu