Haber

Başkan Savran: “Gençler Bizim Öğrencimiz, Geleceğimizdir”

İftar programında Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle iftarını açtı. Mehmet Savran, iftar yemeğinin ardından 2000 Konutlar Mahallesi’nde gençlerle buluşmaya geldi.

İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle iftar için buluşmaya geldi. AK Parti İl Başkanı Ali Bonekıran, LİDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Abdullah Ceylan, Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, Nevşehir Eğitim Bir Sen ve Memur-Sen Şube Başkanı Harun Öcal ve okul öğrencileri ile iftar yemeğini açan Savran, ardından öğrencilerle sohbet etti. bir süre için. .

Buradaki programın ardından Başkan Savran, 2000 Meskenler Mahallesi’nde kendisini çaya davet eden gençlerle bir toplantıya geldi. Savran, gittiği kafede gençlerle ve vatandaşlarla sohbet etti, Nevşehir Belediyesi’nin yeni eğitim ve gençlik projelerinden bahsetti, görüş ve önerilerini dinledi.

“Gençler gözbebeğimiz, geleceğimizdir” diyen Savran, daha keyifli ve çağdaş bir kentte yaşamak için çalıştıklarını kaydetti. Gençlerin gücünün kendilerine her zaman güç verdiğini ve gençlerin fikirlerini önemsediklerini belirten Savran, gençlere sevgi ve destekleri için teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

lalapasa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu