Teknoloji

Bağımsız ve mütevazi bir oyun olan BattleBit Remastered, Steam tablolarını alt üst ederek herkesi şaşırttı.

BattleBit Remastered adlı bir oyun Steam’de sessizce hit olmayı başardı ve herkesi şaşırttı. Oyuncuların 254 kişiye kadar büyük ölçekli savaşlara girmesine izin veren minimalist bir FPS oyunu olan BattleBit Remastered, yalnızca dört geliştirici tarafından tasarlandı. Öte yandan BattleBit Remastered, en iyi Steam oyunlarını bile yenebilecek bir FPS deneyimi sunarak harika bir iş çıkarıyor.

180 TL fiyat ile oyunun ülkemizde ortalama bir çizgide olduğunu söyleyebiliriz. Steam’in oyunları satılan kopya sayısına göre değil, gelire göre sıraladığını düşünürsek, bu bağımsız oyunun Call of Duty: Warzone 2 ve Halo: Infinite gibi oyunları geride bıraktığını söylemek mümkün. En azından Valve’ın PC platformunda elde edilen gelir göz önüne alındığında…

Mütevazı görünümlü, Roblox benzeri grafiklerine rağmen BattleBit Remastered, etkileyici boyuttaki haritalarında yok edilebilir topraklar ve çeşitli araçlarla savaş sunarak FPS türüne yeni bir yaklaşım getiriyor. Oyunda hem müttefiklerinizle hem de düşmanlarınızla bağlantı kurmanıza izin veren Medic dahil olmak üzere birden fazla sınıf, ayrıca inşa edilebilir yapılar ve bir sohbet mekaniği vardır.

Oyun ayrıca aktif bir Discord topluluğuna sahiptir. BattleBit Remastered, 19’dan fazla harita ve 45’ten fazla silah içerir. Şu an erken erişim aşamasında olmasına rağmen FPS hayranları için fiyatının hakkını veren değerli içerikler sunduğu rahatlıkla söylenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu