Yaşam

Survivor 2023… 1 MİLYON TL’LİK YARIŞMALAR!

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2023, birleşme partisinin ardından “Arkadaşına Sorduk” oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara farklı sorular soruldu ve arkadaşlarından cevaplar alındı.

1 MİLYON TL’LİK YARIŞMALAR

Kendilerine yöneltilen sorulara arkadaşlarının verdiği cevaplar yarışmacılara puan kazandırdı.

Oyunda sık sık yarışmacı ve arkadaşlarıyla takılan Acun Ilıcalı, Nefise’nin arkadaşına seslenerek, “Siz ikiniz iyi anlaşıyorsunuz ve başkalarıyla kavga ediyorsunuz galiba” dedi. 1 milyon TL’lik ödülü kazanmak için canla başla çalışan yarışmacıların, arkadaşlarından aldıkları yanlış cevaplara yansımaları da izleyenleri güldürdü.

MAVİ TAKIMIN KAZANDIĞI ÖDÜL

Komik kimliğiyle tanınan Yusuf, ketçap-mayonez probleminde yanlış cevap veren arkadaşına “Arkadaşlığımız bitti” deyince yarışmacılar gülmeden edemedi.

Dün geceki büyük ödül olan 1 milyon TL, kıyasıya rekabetin sonunda mavi gruba verildi. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında paylaştıracaklar.

Yeni oluşturulan gruplara göre oyunun galibi Mavi Takım oldu. Mavi grupta Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper yer alıyor.

MERVE VE ARKADAŞI HER SORUYU BİLİYOR, KAR VE ARKADAŞI SINIFTA BAŞARISIZ

Survivor’da bu akşam en çok konuşulan çift, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olan Merve ve Aleyna Çalışkan oldu.

Aleyna ve Merve sorulan tüm sorulara gerçek cevaplar verdi. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu başarılı ikiliye “Gecenin dostluk şampiyonu.

Maşallah ateş yakmadılar” dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise en az gerçek tepkiyi veren ikili oldu. 11’den sadece 4’ünü bilen Acun Ilıcalı ikiliyle sık sık takılırdı. soruları doğru

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu