Haber

Haluk Levent Trafik Kazası Geçirdi: “Özür Dilerim, Kemer Takmıyordum, Kafamı İki Defa Tavana Çarptım. Kaslarımda Yara Var”

AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi yakınlarında trafik kazası geçirdi. Levent, “Pazarcık yakınlarında çukurlu yola hızlı bir giriş yaptık galiba. Özür dileyerek yazıyorum kemer takmıyordum iki kere kafamı tavana çarptım. Kaslarda biraz hasar var. Yapabilirim” dedi. Bir saat sonra işe dönebilirim.”

Sanatçı Haluk Levent, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ilk gününden bu yana deprem bölgesindeki çalışmalarını AHBAP Derneği gönüllüleri ile sürdürüyor. Levent, bugün depremin merkez üssü olan Pazarcık ilçesine yardım götürürken trafik kazası geçirdi. Levent, kazanın ardından sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Pazarcık yakınlarında çukurlu yola hızlı bir başlangıç ​​yaptık sanırım. Özür dileyerek yazıyorum, kemer takmıyordum, kafamı iki kere tavana çarptım. Biraz kas sakatlığım var. Çalışabilirim. Bir saat sonra işimin başına döneceğim. Hepinize çok teşekkür ederim. Gerçekten iyiyim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu