Ekonomi

Elif Aslı Yıldız, sektör profesyonellerine seslenecek

Kalite ve Eser Tecrübesi Semineri, 28-29 Kasım’da gerçekleştirilecek. Kader anı ve ‘kader anına tesir eden ögeler üzerine hazırlanan seminerde Patiswiss Çikolata Ceosu Elif Aslı Yıldız da muvaffakiyet öyküsüyle konuşmacı olacak. Yıldız’ın konuşacağı ‘Ürün tasarımı’ oturumunda ayrıyeten tüketici eğilimleri, düzgün uygulama örnekleri, âlâ beslenme, güzel ömür için eser tasarımı üzere hususlar da masaya yatırılacak.

E-burun tanıtılacak

Karma Küme tarafından düzenlenen Kalite ve Eser Tecrübesi Semineri, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Besin Mühendisliği Kısmı konut sahipliğinde üniversitenin Maslak’taki yerleşkesinde gerçekleştirilecek. Seminerde, insan koku alma duyusunu simüle ederek çalışan, besinde coğrafik orijini tespit edebilen ‘E-Burun’ da tanıtılacak.

Tüketici ve kalite algısı tartışılacak

Seminer hakkında bilgi veren Patiswiss Çikolata Ceosu Elif Aslı Yıldız, “Tüketici ve tüketici davranışları ile küresel trendlerinin odağa alındığı seminerde dal profesyonellerin yanı sıra İstanbul Teknik, Ankara, Süleyman Demirel ve Okan üniversitelerinden akademisyenler de yer alacak. Seminerde, ‘Tüketici satın alma sürecini ne etkiler?’ sorusuna cevap aranacak. Eser Tasarımı, Tasarım Sürecinin Ayrıntıları, Eser ve Kalite Kültürü, Duyusal Tahlil Temel Bilgilendirme başlıklarında oturumlar gerçekleştirilecek. İştirakçilerin tüketici ve kalite algısı için bir ortaya geleceği seminerde ben de konuşmacı olarak yer alacağım” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu