Haber

Büyükşehirli taksicilerin iftar yemeği

Büyükşehir, Körfez, Kartepe ve Kandıra ilçelerinde taksicilere iftar yemeği dağıtmaya devam etti.

Şehirlerin vazgeçilmez hizmet unsurlarından biri olan taksiciler, Kocaeli’de Büyükşehir Belediyesi tarafından destekleniyor. Her iş kolunda olduğu gibi taksici esnafının her zaman yanında olan Büyükşehir ekipleri, daha önce de 6 ilçede taksici esnafına sıcak yemek ikramında bulundu. Büyükşehir bu kez Körfez, Kartepe ve Kandıra ilçelerinde taksicilere yemek dağıttı.

SICAK İFTAR YEMEĞİ
Dış Borçlar Dairesi Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Dairesi Başkanlığı ekipleri, Antikkapı A.Ş. tarafından hazırlanan sıcak iftar yemeklerini yedi. taksicilerin duraklarına kadar. Misyon grupları, birbirine karışmayan, akma ve dökülmeye neden olmayan yemek kaplarını taksicilere teslim ederek, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın selamlarını ileterek, işlerinde hayırlı olmasını diledi.

TAXI ŞOFÖRÜNDEN TEŞEKKÜRLER

Büyükşehir grupları, Körfez, Kartepe ve Kandıra ilçelerinde hizmet veren 25 taksi durağında 190 taksiciye sıcak yemek dağıttı. Taksiciler, Önder Büyükakın’a destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Büyükşehir ekipleri, önümüzdeki günlerde Başiskele, Gölcük ve Karamürsel ilçelerinde faaliyet gösteren taksicilere yemek dağıtacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu