Haber

Başkan Özdemir’den Havza Ziraat Odası’na ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ziraat Odası Başkanlığı’na yeniden seçilen Coşkun Genç’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Genç, Özdemir’e oda çalışmaları, genel heyet süreci ve deprem bölgesi için yapılan yardım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Genç ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Özdemir, “Havza Belediyesi olarak çiftçimizin ve çiftçimizin temsilcisi olan ziraat odamızın her zaman yanındayız. Kendilerine de gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. asrın afetinden etkilenen bölgedeki depremzedeler için Havza Kaymakamlığı ve Havza Belediyesi olarak ortak yürüttüğümüz yardım çalışmalarına destek.” söz konusu.

Sorunsuz bir genel heyet süreci geçirdiklerini de ifade eden Genç, “Çiftçilerimizin teveccühü ile 3. dönemimize başladık. Ardından deprem afetinde zarar görenler için yardım çalışmalarımıza başladık. Faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Gelen talepler doğrultusunda Sayın Belediye Başkanımıza destekleri, ziyaretleri ve temennileri için teşekkür ediyorum.”

haberhendek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu