Haber

Acun Ilıcalı yeniden baba mı oluyor? Acun Ilıcalı baba olacak mı, kaç çocuğu var?

Acun Ilıcalı Yeniden baba mı oluyor? Daha önce 3 kez evli olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Bu evliliklerden 4 kızı oldu. Kendisinden 30 yaş küçük hemşire Çağla Altunkaya ile 2 yılı aşkın süredir birlikte olduğu ve bu ilişkiyi saklamadığı biliniyor. Acun Ilıcalı Beşinci kez baba olacağı öne sürüldü. Peki Acun Ilıcalı yeniden baba mı oluyor? Acun Ilıcalı baba olacak mı, kaç çocuğu var? Detaylar…

ACUN ILICALI YENİDEN BABA OLACAK MI?

Acun Ilıcalı’nın 2 yıldır birlikte olduğu 22 yaşındaki Çağla Altunkaya’nın hamile olduğu iddiası dergi gündeme bomba gibi düştü. 5. kez baba olmaya hazırlanan Ilıcalı, iddiaya göre bebeğinin cinsiyetini bile ortaya çıkardı.

5. ÇOCUĞUN CİNSİYETİ ERKEK

İddiaya göre Ilıcalı bu kez farklı bir babalık duygusu tadacak. Çünkü dört kızından sonra ilk kez bir erkek çocuk babası olacak. Kendisinden 30 yaş küçük hemşire Çağla Altunkaya, yaklaşık 5 ay sonra Ilıcalı Ailesi’ndeki kız egemenliğine son verecek ve ünlü televizyoncuyu erkek babası yapacaktı.

ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?

1999 yılında Yalova’da dünyaya gelen Ayça Çağla Altunkaya 22 yaşındadır. Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969’da doğdu. Basketbolla ilgilenen Ayça Çağla Altunkaya hemşirelik okulundan mezun oldu. Ayça Çağla Altunkaya’nın Yalova’da yaşadığı biliniyor. İkili ilk olarak Acun’un sürat teknesinde görüntülendi. Çeşme’den Mikonos’a açılan ikili ilk kez kameralara yansıdı. Kısa bir süre sonra Ayça Çağla Altunkaya, O Ses Türkiye’de görüntülendi. Yaptığı dansla magazin gündeminden düşmedi. Ayça Çağla Altunkaya, O Ses Türkiye ve Masterchef kulislerinden fotoğraflar paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu